Alexandra Family Estate Villa

Principalele facilități

  • Wi-Fi

  • Servicii 24 de ore din 24

  • Check-in/-out rapid

  • Piscină

  • Opțiuni de luat masa la fața locului

  • Prietenos cu copii

  • Mic dejun

  • Aer condiționat

  • Animale de companie

Locație

    Situat la aproape 4 km de waterfall Gorica, Alexandra Family Estate Villa Samoranovo, are o piscină, cu o terasă la soare. Dispunând de o terasă cu soare, această cazare este situată la aproximativ 25 de minute de mers pe jos de Ecopath Samokovishteto.

    Vila din Samoranovo oferă o locație convenabilă, la 3.3 km de Park Rila Dupnitsa, în timp ce atracții naturale precum Rila sunt la 3.4 km distanță.

    Facilitățile de baie includ, de asemenea, o toaletă separată și un duș. Băile includ, de asemenea, un uscător de păr și prosoape de baie pentru un confort sporit.

    Alexandra Family Estate Villa are o bucătărie complet echipată, inclusiv un ceainic electric, echipamente pentru prepararea ceaiului și a cafelei, un frigider.

    Informații importante

    Check-in: de la 15:00 până la 22:00
    Check-out: de la 11:00 până la 12:00
    Număr de înmatriculareДК-ИК7-2ЧЗ-1П

    Opțiuni de cameră la Alexandra Family Estate Villa Samoranovo

    Facilitățile de baie includ, de asemenea, o toaletă separată și un duș. Băile includ, de asemenea, un uscător de păr și prosoape de baie pentru un confort sporit.

    Check-in
    Check-out
    Oaspeți
    2 guests

    Adulți:

    2

    Copii:

    0
    Alexandra Family Estate Villa Samoranovo Exterior foto Alexandra Family Estate Villa Samoranovo Exterior foto Alexandra Family Estate Villa Samoranovo Exterior foto Alexandra Family Estate Villa Samoranovo Exterior foto Alexandra Family Estate Villa Samoranovo Exterior foto Alexandra Family Estate Villa Samoranovo Exterior foto Alexandra Family Estate Villa Samoranovo Exterior foto Alexandra Family Estate Villa Samoranovo Exterior foto Alexandra Family Estate Villa Samoranovo Exterior foto Alexandra Family Estate Villa Samoranovo Exterior foto
    Vilă cu trei dormitoare

    Dimensiune: 100 m²

    Tip de pat: 2 Double beds

    Mai multe informații +
    Alexandra Family Estate Villa Samoranovo Exterior foto Alexandra Family Estate Villa Samoranovo Exterior foto Alexandra Family Estate Villa Samoranovo Exterior foto Alexandra Family Estate Villa Samoranovo Exterior foto Alexandra Family Estate Villa Samoranovo Exterior foto Alexandra Family Estate Villa Samoranovo Exterior foto Alexandra Family Estate Villa Samoranovo Exterior foto Alexandra Family Estate Villa Samoranovo Exterior foto Alexandra Family Estate Villa Samoranovo Exterior foto Alexandra Family Estate Villa Samoranovo Exterior foto
    Vilă cu trei dormitoare

    Dimensiune: 90 m²

    Tip de pat: 1 Single Bed or 1 Double Bed

    Mai multe informații +
    Alexandra Family Estate Villa Samoranovo Exterior foto Alexandra Family Estate Villa Samoranovo Exterior foto Alexandra Family Estate Villa Samoranovo Exterior foto Alexandra Family Estate Villa Samoranovo Exterior foto Alexandra Family Estate Villa Samoranovo Exterior foto Alexandra Family Estate Villa Samoranovo Exterior foto Alexandra Family Estate Villa Samoranovo Exterior foto Alexandra Family Estate Villa Samoranovo Exterior foto Alexandra Family Estate Villa Samoranovo Exterior foto Alexandra Family Estate Villa Samoranovo Exterior foto
    Vilă cu trei dormitoare

    Dimensiune: 100 m²

    Tip de pat: 2 Double beds

    Mai multe informații +
    Alexandra Family Estate Villa Samoranovo Exterior foto Alexandra Family Estate Villa Samoranovo Exterior foto Alexandra Family Estate Villa Samoranovo Exterior foto Alexandra Family Estate Villa Samoranovo Exterior foto Alexandra Family Estate Villa Samoranovo Exterior foto Alexandra Family Estate Villa Samoranovo Exterior foto Alexandra Family Estate Villa Samoranovo Exterior foto Alexandra Family Estate Villa Samoranovo Exterior foto Alexandra Family Estate Villa Samoranovo Exterior foto Alexandra Family Estate Villa Samoranovo Exterior foto
    Vilă cu trei dormitoare

    Dimensiune: 90 m²

    Tip de pat: 1 Single Bed or 1 Double Bed

    Mai multe informații +

    Locația Alexandra Family Estate Villa Samoranovo

    Atracții
    Restaurante excelente
    Transport

    Recenzii ale oaspeților despre Alexandra Family Estate Villa Samoranovo

    Aici puteți găsi recenzii verificate pe care utilizatorii noștri le-au postat pe acest site.

    Nu există comentarii încă :(

    Dacă ai stat la acest hotel, te rugăm să ne împărtășești experiența ta.

    Scrieți o recenzie

    Scrieți o recenzie

    Când ați călătorit?

    Punctul dumneavoastră de rating

    Foarte rău
    Excelent

    Datele dumneavoastră

    De unde ești?
    Vă mulțumesc! Vă mulțumim că v-ați făcut timp să ne împărtășiți experiența dumneavoastră. Recenzia dvs. va fi publicată în curând.

    Revizuirea nu a fost trimisă.

    Vă rugăm să încercați din nou.

    Hoteluri recomandate în Bulgaria

    Întrebări frecvente

    • Vila are bucătărie?
      Da, la vila, este disponibilă o bucătărie complet utilată.
    • Alexandra Family Estate Villa acceptă animale de companie?
      Oaspeții sunt bineveniți să își aducă animale de companie la Alexandra Family Estate Villa.
    • Există o cadă cu hidromasaj la vila?
      Da, vă puteți relaxa, folosind o cadă cu hidromasaj publică la vila.
    • Ce repere notabile putem vizita în timpul șederii la Alexandra Family Estate Villa?
      Dacă vă cazați la Alexandra Family Estate Villa, nu trebuie să ratați principalele puncte de reper din Samoranovo, inclusiv Park Rila Dupnitsa, situat la 10 minute cu mașina.
    Vă mulțumim pentru abonare
    Monedă
    • USD Dollar american
    • EUR Euro
    • GBP Liră serlină
    • AUD Dolar australian
    • CAD Dolar canadian
    • BRL Real brazilian
    • CNY Yuan renminbi
    • CZK Coroană cehă
    • DKK Coroană daneză
    • HKD Dolar din Hong Kong
    • ILS Sheqel nou israelian
    • JPY Yen japonez
    • MYR Ringgit malaezian
    • NZD Dolar neozeelandez
    • NOK Coronă norvegiană
    • PLN Zlot polonez
    • RON Leu românesc
    • RUB Rublă rusă
    • SAR Rial saudit
    • SGD Dolar singaporez
    • ZAR Rand sud-african
    • KRW Won sud-coreean
    • SEK Coroană svedeză
    • CHF Franc elvețian
    • TRY Liră turcească
    • UAH Hryvnia ukrainian
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Baht tailandez
    Selectați limba
    Verificați cele mai bune tarife disponibile
    Introduceți datele dvs. pentru a vedea prețurile
    Check-in
    Check-out
    Oaspeți
    2 guests

    Adulți:

    2

    Copii:

    0
    Alexandra Family Estate Villa Samoranovo